Skip to content

About

Welcome to my personal website for the outside world.

Autor webstránky – Renáta Mitko

Birth place: Earth. Race: Human. Religion: Love. Politics: Freedom.

Ďalej: UK Certifikovaná Personálna Trénerka, CZ Certifikovaná Makeup Artistka/Vizážistka, SK Magisterka v oblasti Filozofie: Aplikovanej Etiky.

O čom je môj blog?

Body/Telo

Počas niekoľkých rokov, ktorým sa venujem cvičeniu a zdravému životnému štýlu, som sa stretla s mnohými klientmi. Z tejto skúsenosti vychádzam a pomocou môjho blogu by som vám rada pomohla získať jednoduchý obraz, návod a inšpiráciu k zdokonaleniu postavy.

Na tejto stránke nájdete cvičenia, rôzne typy a rady, ktoré mám ako trénerka odskúšané. Pri ich striktnom dodržiavaní dosiahnete zmenu vašej postavy. Podelím sa s vami o rôzne rady o zdravej výžive, ktoré sú súčasťou môjho životného štýlu. Myslím si, že cvičenie so zdravou stravou idú spolu ruka v ruke. Ak je vaším cieľom vypestovať si pozitívne doživotné návyky a udržať si skvelú telesnú kondíciu, ste na správnej webstránke. Dúfam, že nájdete, čo hľadáte a pomocou mojich rád si urobíte vlastný obraz.

Make-up

Moja vášeň pre kozmetiku a make-up tvorí neodlučiteľnú súčasť môjho života. Vyskúšala som už veľa produktov v oblasti starostlivosti o pleť či make-upu, preto vám (mojím čitateľom) chcem odporúčiť iba tie, s ktorými som mala najmä pozitívnu skúsenosť. Priblížim vám a pomôžem s výberom kozmetiky, ktorá podľa mňa stojí za investíciu.

Soul/Duša

Dávne príslovie znie: “V zdravom tele, zdravý duch.”

Skutočnosť je taká, že ak nemáme zdravého ducha, naše telo trpí tiež, preto je dôležité, aby sme na sebe pracovali  nielen zvonka, ale aj zvnútra – mentálne, emocionálne, duševne – spirituálne. Zaujímam sa o psychológiu, spiritualitu a ezoteriku, históriu svetových civilizácií, literatúru z oblasti sebarozvoja, motivácie i pozitívneho myslenia.

Body Makeup Soul v sebe prináša skĺbenie mojich znalostí, skúseností, postrehov a záujmov. Verím, že vďaka mojej webstránke si obľúbite zdravý životný štýl, ktorý si budete užívať. Jej obsah bude pre vás motiváciou či inšpriáciou k nájdeniu vašej vlastnej cesty. Proste si tu nájdete to svoje. 🙂

 

 

 

All rights reserved.
Všetky práva vyhradené.
Obsah tejto webstránky je založený na osobných názoroch a skúsenostiach autora a neboli nijakým spôsobom sponzorované. Produkty a odporúčania tejto webstránky vychádzajú z osobných skúseností autora alebo boli vyskúšané na jeho klientele. Autor sa nijakým spôsobom nezaručuje, že obsah tejto webstránky bude vyhovovať každému užívateľovi a jeho osobným potrebám.